Shape

Vizyonumuz

Ferisoft Vizyonumuz

Ferisoft Yazılım ,uzun yıllardır yazılım sektöründe faaliyet göstermiş ve neredeyse tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan , alanında uzman dinamik ekibiyle hizmet veren yazılım şirketidir. Ferisoft kurulduğu yıldan itibaren hem yurt içi, hemde ulusal projelerde adını duyurmuş birçok marka ile işbirliği yapmıştır.Çalıştığımız tüm markaların dijital medyadaki kimliklerini oluşturup sektörde yeni bir soluk yaratmaları için stratejiler geliştirdik.

Sektöre başladığımız günden beri müşterilerimiz için anlamlı hikayeler oluşturup , ihtiyaçlarını dinleyip bir yol haritası çıkardık. Farklı sektörlerde ki proje yönetimlerimiz ,uygulama geliştirme ve yazılım deneyimlerine sahip olan Ferisoft Ekibi,Türkiye’de ve yurt dışındai iş birliği yaptığı firmalara bu deneyimlerini aktarmak ve yenilikçi yazılım çözümleri ile beklentileri en üst düzeyde karşılamak ilk hedefleri arasında belirlemiştir. Gelişen son teknoloji ile yazılım ve sosyal medya meceralarını kullanarak dijital medyada iz bırakmanız için hizmetinizdeyiz.Ferisoft ile bu Dünya senin !

Details

Most Challenging Part Of This Project

Ferisoft Yazılım ,uzun yıllardır yazılım sektöründe faaliyet göstermiş ve neredeyse tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan , alanında uzman dinamik ekibiyle hizmet veren yazılım şirketidir.

  • Hızlı
  • Profesyonel Çözümler
  • Ulaşılabilirlik
  • Anlaşılırlık
  • +9 Yıllık Tecrübe