Özel Yazılımlar

FERİSOFT İLE BU DÜNYA SİZİN

FİRMALARA ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ YAZILIMLAR!

‘Yazılım, Sanat ve Mühendislik Arasında Harika Bir Kombinasyondur’

Piyasada hazır olarak satılan programlardan farklı olarak firmalara özel geliştirilmiş ve profesyonel yazılım firmalarının şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik ortaya çıkardıkları yazılımdır.

Özel yazılımlar, yazılım firmaları tarafından detaylı ve uzun araştırmalar sonucu çalışmalarını oluşturdukları sistemlerdir. Bu sistemler üretildikten sonra, talebi olan şirkete entegre edilmektedir. Ferisoft olarak sistemleri tasarlayıp yazdıktan sonra, satış sonrası hizmetlerimizi de yerine getiriyoruz.

Şirketler daha çok büyümek ve daha çok kar elde etmek için özel yazılım hizmetlerine başvurmaktadırlar. Teknolojiye inan ve gelişmek isteyen firmalara özel yazılım hizmeti sunmaktayız.

Network Marketing

Kurduğumuz Network Marketing sistemi ile iki şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Bunlardan ilki, kişinin kendisinin yaptıkları satıştan kazanılan kazançtır. Bir diğeri ise kişinin ekibe kattığı kişiler tarafından yapılan satışlardan kazanılan kazançtır. Network Marketing sayesinde kendi işinizi kurabilir ve geliştirebilirsiniz.

Sizde kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız Ferisoft Yazılım Şirketinden Demo Talep Edebilir, Detaylar için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz !

Affiliate Marketing (İnfulancer – Ortaklık Programı )

Affiliate Marketing Türkçe karşılığı ortaklık programıdır. Anlamı ise internetten para kazanmaktır. Farklı firma ya da kişilere ait ürünleri satarak gelir elde edebilirsiniz. Satışı yapacak aracı kişiye link verilir ve bu linkle satış yapılır.

Satış ortağı olarak internette online mağaza sahibi olabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ferisoft Yazılım Şirketinden Demo Talep Edebilir, Detaylar için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz !

Video Eğitim Platformu (Kurs Satış Siteleri )

Uzaktan Eğitim Sistemleri, Online Kurslar, E-Eğitim Siteleri, Canlı Testler, Sınav, Video Konferanslar Zoom ve Microsoft Teams destekli Ferisoft ile hızlı, pratik ve ekonomik sistem kurmanız mümkün. Yeni eğitim teknolojileri ve uzaktan eğitim sistemleri, eğitmenlere ve öğrencilere zaman kazandırıp, talebi arttırmaktadır.

Ferisoft Yazılım Şirketinden Demo Talep Edebilir, Detaylar için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz !